Android Uygulama

Herkes akıllı telefon kullanıyor. Kullanım oranları her geçen gün artıyor. Burada ciddi bir potansiyel var. Siz de burada yer almalısınız.
Markanız veya Kendiniz İçin Dijital Çözümler..
Android Uygulama Android Uygulama

Mobil Uygulama Nedir ?

Mobil uygulamalar cep telefonu ve tablet gibi cihazlarda kullanılmak üzere oluşturulmuş özel yazılımlardır.


Mobil teknolojilerin gelişimi yadsınamaz. Google gibi teknoloji devinin bu alana yaptığı yatırım her geçen gün katlanarak artmakta. Mobil cihaz üreticileri de günün teknolojisini yakalamak ve müşterilerine en iyi ürünü sunmak için yarış halindeler. Mobil cihaz kullanımının yaygınlaşması internet sitelerinin de mobil uyumlu hale gelmesini zorunlu kılmıştır. Çünkü internet kullanımı da masaüstü bilgisayarlardan mobil cihazlara doğru kaymaya başlamıştır.


RadKod Freelance Ekibi Web Tasarım Hizmetinde Mobil Uyumlu (Responsive) Web Sitesi Hazırlamaktadır. Ne var ki mobil uygulama ile mobil uyumlu web sitesini birbirine karıştırmamak gerekir. Size Sunduğumuz Android Uygulama Hizmetimizde Amaç Android Mobil Cihazınız veya Tabletiniz Yüklenebilir Bir Uygulama Oluşturmaktır. İster Projeniz, İster Kişisel Android Uygulamasına Sahip Olun; Google Play Store'da Yayınlayın ve Kitlelere Ulaşmanın Keyfini Çıkarın. Dahası İçin İletişime Geçin.

RadKod'un Müşteri Üzerindeki Sayısal Etkilerine Bir Bakın !

70%

Gelir Artışı

90%

Pozitif Geri Bildirim

55%

Sektörel Yükselme

En iyi çözümü yaratıyoruz.

RadKod Web Tasarım'da Mükemmeli Hedefliyor Ve Sürekli Kendini Ve Yöntemlerini Geliştirme Çabasındadır. RadKod Müşterileri İle Güven Ve Karşılıklı Yarara Dayalı Güçlü Sürekli İlişkiler Kurma Azmindedir.

SVG Illustration