Facebook , Kullanıcıları Hakkında Neler Biliyor ?

1 yıl önce Selim Doyranlı 27

Facebook Biz Kullanıcıları Olarak Hakkımızda Oldukça Bilgi Sahibi , Doğum Tarihimizden Eski Sevgililerimize Kadar ..

Aklınıza bile gelmeyecek ama sizin hakkınızda her şeyi biliyor desek ? ..

Aslında bunları biz kullanım şartlarını okurken kendi bilgilerimizi kendi elimizle facebook ekibine veriyoruz. Anlaşmanın bir kısmında emniyet güçlerini ortaya katarak tüm bilgilerimizi paylaşma izni istiyor ve bizde bunu onaylıyoruz. 'Özel durumlarda, üyelerimizin kişisel verilerini paylaşıyoruz. Emniyet güçleriyle işbirliği yapmak çok önemli. Tüm ülkelerin gizli servisleri ya da güvenlik güçleri hayati bir durum söz konusu olduğunda Facebook'a başvuruda bulunabiliyor'.

 

Aslına bakarsak facebook'un emniyet güçlerine veya diğer unsurlara yaranma gibi bir çabası yok bu sosyal ağ platformu reklamlarla ayakta duran bir platform yani bizim bilgilerimizi pazarlamaları gerekiyor aslında..

 

Peki Facebook Hakkımızda Neler Biliyor ?

 

Belki de aranızda daha dün ne yediğini bilmeyen okurlarımız mevcut ama facebook size geçen yıl bugün ne yaptığınızı söyleyebilir.Aşağıda görselde var olan listedeki her bilginiz her dakika her saniye belkide her salise veri tabanlarına kaydediliyor ve bunlara göre karşımıza ilgimizi çekicek reklamlar getiriliyor...

 

facebook-hakkimizda-ne-biliyorİlgili Kelimeler ;

facebook,sosyal medya,social media,gizlilik,facebook gizlilik,facebook kullanım şartları
Paylaş Paylaş RadKod'ta Beğen

RadKod Web Tasarım'da mükemmeli hedefliyor ve sürekli kendini ve yöntemlerini geliştirme çabasındadır. RadKod müşterileri İle güven ve karşılıklı yarara dayalı güçlü sürekli İlişkiler kurma azmindedir.

Projeniz İçin RadKod'u Tercih Etmek İster misiniz ?

İletişime Geçin