E-Ticaret Sitesi

E Ticaret Nedir ?

E-Ticaret internet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ya da sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımlayacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonudur diyebiliriz. Elektronik Ticaret veya "E-Ticaret" anlam olarak genellikle internet üzerinde mal ve/veya hizmet satın alma hareketi olarak tanımlanmaktadır. Özellikle günümüzün sıcak konusu olarak her web sitesi üzerinde sanal mağazalar veya sanal alışveriş merkezleri görmek mümkündür. E-ticaret, ürün ve hizmet satın alma/satma faaliyetinin bilgisayar ağları kanalıyla gerçekleştirilmesinin yanı sıra; sunulan ürün için talep yaratmak (pazarlama), müşteri desteği vermek (satışın bütün evrelerinde), ticari kurumlar ile müşterileri arasındaki ticari ve lojistik iletişimi yine küresel bilgisayar ağları kanalıyla sağlamaktır. Bunun yanında firmanın yönetimini kolaylaştırıcı sitemlerdir.


E Ticaret Sitesi

E - Ticaret Sitesi Tasarımı


E-Ticaret Sitesi Tasarımı & Yazılımı , Diğer Web Tasarım Hizmetlerinden Ayrı Tutarak , Diğer Web Tasarım Hizmetlerinin Üst Düzeyinde Bir Hizmet Sunumu Olarak Değerlendirebiliriz. E-Ticaret Siteniz Var İse Firmanızın 7 / 24 Açık Bir Şubesi Var Demektir. Site İçi Sanal Para ve Banka | Kargo Onay Sistemi Kullanılacağından Dolayı Kurumsal - Kişisel Web Sitesi ile Eş Değer Tutmak Yerinde Bir Karar Olmayacaktır. Fakat E-Ticaret Sitesi Yaptırımında RadKod Freelance Ekibi'ni Tercih Ederek Profesyonel Düzeyde Bir E - Ticaret Sitesine Sahip Olabilir ve Firmanızın Pazar Payını İnternet Ortamında Rahat Bir Şekilde Arttırabilirsiniz. Bir E-Ticaret Sitesine İhtiyacınız Var İse Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

E-ticaret neden güvenli?

E-ticaretin avantajları

E-ticaretlerin Dezavantajları

Not: Tüketiciler bu soruna oldukça ilginç bir çözümle yaklaşıyorlar. İnternetten bir ürün araştırması yaptıktan sonra, fiziki mağazada bu ürünleri inceliyorlar ve eğer internette daha uygun fiyata bu ürünü buluyorlarsa internetten sipariş veriyorlar. Bu durum da “showrooming” olarak adlandırılıyor.

Not: Bu sorunun önüne geçebilmek için firmalar, sosyal medyayı ön plana çıkartarak kişiler arasındaki sosyalliği artırmaya çalışıyorlar. Sosyal paylaşım sitelerinde ürünlerin arkadaşlarla paylaşımı, beğeni ve yorum aracılığıyla tüketiciler arasında bir etkileşim yaratılarak sosyallik artırılmaya çalışılıyor.

RadKod'un Müşteri Üzerindeki Sayısal Etkilerine Bir Bakın !

70%

Gelir Artışı

90%

Pozitif Geri Bildirim

55%

Sektörel Yükselme

RadKod Web Tasarım'da mükemmeli hedefliyor ve sürekli kendini ve yöntemlerini geliştirme çabasındadır. RadKod müşterileri İle güven ve karşılıklı yarara dayalı güçlü sürekli İlişkiler kurma azmindedir.

Projeniz İçin RadKod'u Tercih Etmek İster misiniz ?

İletişime Geçin