RadKod Hakkında

RadKod

Freelance Ekibi

RadKod Freelance Ekibi İzmir'de Kurulmuştur ve Kendini Profesyonel Çözümler Üreten Freelance Ekibi Olarak Tanıtır. Sizlere Web Tasarım - Yazılım , Grafik Gibi Çoğu Konuda Profesyonel Hizmet Sunar. RadKod Freelance Ekibi İzmir ve İstanbul'da Hizmet Veren ve Çalışmalarında Odak Noktasını İyi Hizmet , Müşteri Memnuniyeti Olarak Benimsemiş ve Böylelikle İnteraktif Ajanslar ve Web Tasarım - Yazılım Firmaları Arasında Hızla Yükselmeye Başlamıştır.

Türkiye’de faaliyet gösteren her sektördeki firmaların web tasarımlarını ve internet tanıtım hizmetlerini geliştirmek amacıyla hizmet veren RadKod, çok sayıda firmaya destek vermiştir. RadKod'un hizmetleri arasında Web Tasarım'dan web yazılım geliştirmeye, e-ticaret sitesi tasarımından logo tasarımına, domain sorgulama hizmetinden hosting - domain hizmetine kadar sayısı fazlaca alanda hizmet seçenekleri bulunmaktadır.

Misyonumuz

İşletmelerin gelişmelerine ve pazar paylarını arttırıp daha geniş bir müşteri potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmak ve böylelikle ülkemizin gelişim seviyesine katkıda bulunmalarını sağlamak.

Vizyonumuz

Bilgi yönetimi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, işletmelere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla ülkemizde lider ekonomik bilişim şirketi olmak.

RadKod'un Müşteri Üzerindeki Sayısal Etkilerine Bir Bakın !

70%

Gelir Artışı

90%

Pozitif Geri Bildirim

55%

Sektörel Yükselme

RadKod Web Tasarım'da mükemmeli hedefliyor ve sürekli kendini ve yöntemlerini geliştirme çabasındadır. RadKod müşterileri İle güven ve karşılıklı yarara dayalı güçlü sürekli İlişkiler kurma azmindedir.

Projeniz İçin RadKod'u Tercih Etmek İster misiniz ?

İletişime Geçin