Web Tasarım

Hayalinizdeki tasarımları sizin için hazırlayabiliriz!

RadKod Freelance Ekibi, sanat ve tekniği bir araya getirip müşteri isteği doğrultusunda hem teknik hem de sanat yönünden değerlendirip, geliştirir en uygun tasarım çözümünü sunar.

Tasarımlarınızı size özel hazırlayarak ister RadKod Web Yönetim sistemlerine entegre ederek dinamik web sitelerine sahip olabilir, isterseniz de statik olarak kullanabilirsiniz.


Mobil Uyumlu Yapı Önemlidir

Web sitesinin mobil uyumlu olması de önemlidir. Günümüzde kullanıcılar internete sadece bilgisayarlardan değil, cep telefonlarından ve tablet bilgisayarlardan da girmektedir. Bu nedenle web sitesi mobil uyumlu bir şekilde tasarlanmalıdır. Ayrıca sitenin arama motorlarında ön plana çıkması için de profesyonel bir şekilde Seo desteği verilmelidir. RadKod Sizler için bu doğrultuda web tasarım & yazılım ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde gerçekleştiriyor.

Neden mi RadKod ?

RadKod'un Müşteri Üzerindeki Sayısal Etkilerine Bir Bakın !

70%

Gelir Artışı

90%

Pozitif Geri Bildirim

55%

Sektörel Yükselme

Web Tasarım Hizmeti Profesyonel Olmalı

Web Tasarım!

Günümüz Firmalarının Sektörel Alanlarında ve Global Olarak Tanınmak ve Yükselişe Geçmek İçin İnternet Ortamına Başvurması İyi Bir Karar ve Deneyim Olacaktır. Bu Alanda RadKod Freelance Ekibini Tercih Ederek Firmanıza Ait Bir Web Sitesine Sahip Olabilirsiniz. Sektörel Çalışmanıza Göre İster Hizmet Olarak Sunduğumuz E-Ticaret Sitenizle Ürünlerinizi Dijital Ortamda Pazarlayın , İsterseniz de Kurumsal Bir Web Siteye Sahip Olup Firmanızın Tanıtımını Yapıp Pazar Payınızı Arttırın.

Ön Görüşme ve Analiz

Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.

Bir Fikrim Var!

Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kretaif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Test Aşamaları

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.

İletişimde Kalalım

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için RadKod Freelance Ekibi müşterileri ile birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

RadKod Web Tasarım'da mükemmeli hedefliyor ve sürekli kendini ve yöntemlerini geliştirme çabasındadır. RadKod müşterileri İle güven ve karşılıklı yarara dayalı güçlü sürekli İlişkiler kurma azmindedir.

Projeniz İçin RadKod'u Tercih Etmek İster misiniz ?

İletişime Geçin